+420 799 118 314 [email protected]

Starostlivosť o mačky

Vaša mačka si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť a my máme všetko, čo potrebujete na zabezpečenie jej pohodlia a šťastia. V našom sortimente starostlivosti o mačky nájdete široký výber kvalitných produktov, ktoré zlepšia kvalitu života vášho miláčika. Od špeciálnych šampónov cez kefy po vitamíny – všetko na jednom mieste.

Produkty na starostlivosť o mačky zaručujú, že váš chlpatý priateľ bude vždy vyzerať a cítiť sa svoj najlepší. Naša ponuka zahŕňa najnovšie a najlepšími odborníkmi odporúčané produkty, ktoré sú bezpečné a účinné. Či už potrebujete produkty na udržanie srsti, pazúrov alebo celkovej vitality, my máme presne to, čo hľadáte.

Objavte všetko, čo potrebujete na komplexnú starostlivosť o vašu mačku a uistite sa, že jej dáte len to najlepšie. V našej kategórii starostlivosti o mačky nájdete produkty, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre potreby mačiek rôznych vekových kategórií a plemien. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú dlhotrvajúce, takže vaša mačka bude spokojná a zdravá po dlhý čas.

Všetky produkty

Na sklade
7,50 €
U vás 7. 8.
8,90 €
U vás 12. 8.
9,90 €
U vás 15. 8.
10,90 €